FIXTURES FOR THE SECOND HALF OF THE SEASON

 

Week

Date

Time

Teams

   

Field

Teams on A Bye

5

25-Jul

17h30

Steinhoff Wild Boys

vs

Steinhoff Ubumbo

Groote Schuur A

Magic Lions

   

17h30

Steinhoff Kopano

vs

Steinhoff CVU Vikings

Groote Schuur B

Health Sciences

   

17h30

Steinhoff Shebeen Boys

vs

Steinhoff Leo Marquard

Groote Schuur C

 
   

18h30

Steinhoff Tornadoes

vs

Steinhoff Cobras

Groote Schuur A

 
   

18h30

Steinhoff Smuts

vs

Steinhoff Turtles

Groote Schuur C

 
   

19h30

Steinhoff Clarendon Knights

vs

Steinhoff Ikhaya

Groote Schuur B

 
   

19h30

Steinhoff Catsville

vs

Steinhoff Panthers

Groote Schuur C

 
               

Week

Date

Time

Teams

   

Field

Teams on A Bye

6

01-Aug

17h30

Steinhoff Health Science

vs

Steinhoff Smuts

Groote Schuur A

Shebeen Boys

   

17h30

Steinhoff Clarendon Knights

vs

Steinhoff Panthers

Groote Schuur B

Tornadoes

   

17h30

Steinhoff Leo Marquard

vs

Steinhoff Kopano

Groote Schuur C

 
   

18h30

Steinhoff Ubumbo

vs

Steinhoff Ikhaya

Groote Schuur B

 
   

18h30

Steinhoff Wild Boys

vs

Steinhoff Catsville

Groote Schuur C

 
   

19h30

Steinhoff Cobras

vs

Steinhoff Magic Lions

Groote Schuur B

 
   

19h30

Steinhoff Turtles

vs

Steinhoff CVU Vikings

Groote Schuur C

 
               

Week

Date

Time

Teams

   

Field

Teams on A Bye

7

08-Aug

17h30

Steinhoff Clarendon Knights

vs

Steinhoff Wild Boys

Groote Schuur B

Cobras

   

17h30

Steinhoff CVU Vikings

vs

Steinhoff Leo Marquard

Groote Schuur C

Health Science

   

18h30

Steinhoff Panthers

vs

Steinhoff Ikhaya

Groote Schuur B

Kopano

   

18h30

Steinhoff Tornadoes

vs

Steinhoff Catsville

Groote Schuur C

Smuts

   

19h30

Steinhoff Magic Lions

vs

Steinhoff Ubumbo

Groote Schuur B

 
   

19h30

Steinhoff Shebeen Boys

vs

Steinhoff Turtles

Groote Schuur C

 
               

Week

Date

Time

Teams

   

Field

Teams on A Bye

8

15-Aug

17h30

Steinhoff Wild Boys

vs

Steinhoff Ikhaya

Groote Schuur B

Catsville

   

17h30

Steinhoff Turtles

vs

Steinhoff Health Sciences

Groote Schuur C

 
   

18h30

Steinhoff Smuts

vs

Steinhoff Shebeen Boys

Groote Schuur B

 
   

18h30

Steinhoff Ubumbo

vs

Steinhoff Panthers

Groote Schuur C

 
   

19h30

Steinhoff Clarendon Knights

vs

Steinhoff Cobras

Groote Schuur B

 
   

19h30

Steinhoff Tornadoes

vs

Steinhoff Magic Lions

Groote Schuur C

 
               

Week

Date

Time

Teams

   

Field

Teams on A Bye

9

22-Aug

18h30

Steinhoff Nadoes

vs

Steinhoff Clarendon Knights

Groote Schuur B

 
   

18h30

Steinhoff Ikhaya

vs

Steinhoff Cobras

Groote Schuur C

Ubumbo

   

19h30

Steinhoff Catsville

vs

Steinhoff Magic Lions

Groote Schuur B

Whole of League B

   

19h30

Steinhoff Panthers

vs

Steinhoff Wild Boys

Groote Schuur C

 


 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *